Polityka Prywatności

Ostatnia aktualizacja: 2024-03-03 (Sentry)

Poniższy tekst jest wyłącznie pomocniczym tłumaczeniem. Jedyną prawnie wiążącą wersją Regulaminu jest wersja anglojęzyczna dostępna tutaj.

Poniższa Polityka Prywatności opisuje w jaki sposób Usługi dostępne poprzez stronę pronouns.page / zaimki.pl zarządzają Twoimi danymi osobistymi. Usługa administrowana jest przez kolektyw „Rada Języka Neutralnego” oraz Nero Network (NL, KVK 88409120), z którymi możesz skontaktować się drogą mailową: contact@pronouns.page.

Dokładamy wszelkich starań, by przechowywać Twoje dane w sposób bezpieczny, oraz by wszystkie dane, których wprost nie opublikujesz, nie zostały przejęte przez osoby trzecie, z wyjątkiem zaufanych stron trzecich opisanych poniżej.

Oprócz danych, które wprost opublikujesz w Usługach jako Treści, albo przekażesz nam pośrednio (np. tokeny dostępowe OAuth w przypadku logowania się przez media społecznościowe), żadne dodatkowe prywatne dane dane powiązane z Twoim kontem nie są przechowywane ani przetwarzane przez Usługę.

Możesz edytować i usunąć każdą Treść, którą umieszczasz w Usługach.

Jeśli skontaktujesz się z nami drogą mailową, będziemy przechowywać Twój adres email w celu dalszej komunikacji.

Własnych ciasteczek oraz local storage używamy tylko do utrzymania sesji logowania oraz zapisania Twoich preferencji.

Używamy Plausible do analizowania ruchu sieciowego na stronie. Te dane nie są powiązane z Twoją nazwą użytkownicza, a Twój adres IP jest anonimizowany. Możesz przeczytać ich politykę prywatności tutaj.

Używamy Cloudflare Turnstile do odfiltrowywania botów oraz zapobiegania atakom DDoS. Ich politykę prywatności możesz przeczytać tutaj.

We use Sentry to monitor for errors and performance issues. The transmitted data has no relation to your username, unless it is contained inside the visited URL, and your IP is not stored.

Logi serwera oraz kopie bezpieczeństwa są przechowywane nie dłużej niż przez 18 miesięcy.

Twoje dane osobowe są chronione przez RODO, co oznacza, że masz prawo do wglądu, poprawy, aktualizacji i usunięcia Twoich danych, które przechowujemy.